plakat rs krzywe

 

    Jesteś entuzjastą wycieczek rowerowych? Lubisz poznawać uroki Lubelszczyzny na dwóch kółkach? Masz od 15 do 115 lat? Zapraszamy do udziału w I edycji Konkursu "Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie lubelskim". Żeby wziąć udział w Konkursie należy stworzyć pracę na temat "Moja ulubiona trasa rowerowa w województwie lubelskim" (mapa + opis, tekst do dwóch stron A4, w formacie.doc lub .pdf, zdjęcia lub materiał filmowy własnego autorstwa), wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj i wysłać je do dnia 17 września 2017 roku na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , w temacie maila wpisując Moja trasa rowerowa. Szczegółowe informacje o Konkursie na stronie https://clicktrans.pl/info/konkurs-rowerowy-lubelskie

07-04-2017-01-01-09 twoja trasa lubelskie

 

   Przypominamy, iż w Zakładce Monitoring i ewaluacja -> Podzakładka "Oceń nasze szkolenia" dostępna jest ankieta dotycząca Państwa satysfakcji z uczestnictwa w szkoleniach dotychczas realizowanych przez LGD, jak również Państwa potrzeb szkoleniowych związanych z realizacją operacji w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju. Wypełnienie akiety zajmie max. 5 minut, a będzie dla nas cennę informacją, która umożliwi zapewnienie wysokiej jakości usług świadczonych przez LGD. Zapraszamy do podzielenia się Państwa opiniami i sugestami.

 

   Informujemy, iż od  dnia 31 sierpnia 2017 roku obowiązuje zaktualizowana Księga Wizualizacji Znaku PROW 2014-2020. Obowiązujący dokument jest dostępny na stronie www.minrol.gov.pl. Prosimy o zapoznanie się z aktualnymi zasadami wizualizacji PROW.

 

   Informujemy, iż zmianie uległy akty prawne dotyczące wdrażania operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020. Zapraszamy do zapoznania się z obowiązujacymi dokumentami:

- Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 10 sierpnia 2017 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.
- Ustawa z dnia 7 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o zasadach realizacji programów w zakresie polityki spójności finansowanych w perspektywie finansowej 2014–2020 oraz niektórych innych ustaw.

 

 

kilometry-wrazen

 

Aplikacja mobilna "Malowniczy Wschód"

kafelki

Zeskanuj kod QR i pobierz aplikację

Galeria Wideo
 
fil_1
fil_2
fil_3
 
Galeria Foto
Portal interaktywny

mapka pw

GREEN VELO

green2

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj21
mod_vvisit_counterWczoraj34
mod_vvisit_counterW tym tygodniu86
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień178
mod_vvisit_counterW tym miesiącu763
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc597
mod_vvisit_counterRazem921122

belka pp

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 
na lata 2014 – 2020, działanie „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, 
Poddziałanie 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”.

Instytucja odpowiedzialna za treści zamieszczane na stronie - Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Ziemi Chełmskiej".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 
– Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Celem operacji jest sprawne wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju, w tym realizacja Planu Komunikacji.bialopole m  dorohusk m  dubienka m  horodlo m  kamien m  lesniowice m  wojslawice m1  zmudz m