Informujemy, iż w Zakładce LEADER 2014-2020 Podzakładka ->Listy rankingowe - wyniki naborów dostępna jest lista operacji wybranych do dofinansowania w ramach naboru wniosków nr 7/2017 w zakresie:”Rozwijanie działalności gospodarczej”.

 

   Informujemy, iż w Zakładce LEADER 2014-2020 Podzakładka ->Listy rankingowe - wyniki naborów dostępna jest lista operacji wybranych do dofinansowania w ramach naboru wniosków nr 6/2017 w zakresie:”Podejmowanie działalności gospodarczej”.

 

horodo

 

    W związku z dużym zainteresowaniem konkursem oraz krótkim terminem zgłaszania kandydatur sygnalizowanym przez czytelników Tygodnika, Lokalna Grupa Działania „Ziemi Chełmskiej” oraz Nowy Tydzień Chełmski wydłużają termin zgłaszania kandydatur do konkursu do 28 lipca! Kandydatury mogą zgłaszać instytucje, samorządy terytorialne, twórcy produktów turystycznych, stowarzyszenia, fundacje, właściciele obiektów turystycznych, przedsiębiorcy prywatni, organizatorzy turystyki oraz osoby fizyczne, w 4 kategoriach konkursowych: wydarzenie cykliczne, atrakcja turystyczna, pakiet usług turystycznych i obiekt. Spośród zgłoszonych kandydatur Kapituła Konkursu nominuje po 5 kandydatur w każdej z kategorii konkursowych. Zwycięzców w poszczególnych kategoriach, spośród nominowanych kandydatur, wybiorą czytelnicy Nowego Tygodnia głosując na specjalnych kuponach zamieszczonych w gazecie. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego w grudniu 2017 roku. Na laureatów czeka kampania promocyjna, a na głosujących nagrody!

Na zgłoszenia kandydatur czekamy do 28 lipca!

Regulamin konkursu - pobierz

Formularz zgłoszeniowy - pobierz

 

   Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Ziemi Chełmskiej” serdecznie zaprasza Członków Rady Programowej LGD na Posiedzenie Rady Programowej Stowarzyszenia w celu przeprowadzenia Procedury oceny i wyboru operacji w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW 2014-2020, które odpowiadają warunkom przyznawania pomocy w zakresie:

a)”Podejmowanie działalności gospodarczej” – limit: 1 000 000,00 zł
b)„Rozwijanie działalności gospodarczej” – limit: 200 000,00 zł
c)”Zachowanie i udostępnianie lokalnego dziedzictwa kulturowego” – limit środków: 345 333,11 zł.

Posiedzenie Rady odbędzie się w dniu 3 sierpnia 2017 r., o godzinie 14.00 w sali nr 83 w budynku Gmachu, Pl. Niepodległości 1 Chełmie. Projekty podejmowanych uchwał wraz z załącznikami dostępne będą w Biurze LGD 22-100 Chełm, Pl. Niepodległości 1 pok. 330 od dnia 27 lipca 2017 roku.

Program posiedzenia TUTAJ

 

 

kilometry-wrazen

 

Aplikacja mobilna "Malowniczy Wschód"

kafelki

Zeskanuj kod QR i pobierz aplikację

Galeria Wideo
 
fil_1
fil_2
fil_3
 
Galeria Foto
Portal interaktywny

mapka pw

GREEN VELO

green2

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj17
mod_vvisit_counterWczoraj12
mod_vvisit_counterW tym tygodniu168
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień140
mod_vvisit_counterW tym miesiącu308
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc2059
mod_vvisit_counterRazem925549

belka pp

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 
na lata 2014 – 2020, działanie „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, 
Poddziałanie 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”.

Instytucja odpowiedzialna za treści zamieszczane na stronie - Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Ziemi Chełmskiej".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 
– Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Celem operacji jest sprawne wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju, w tym realizacja Planu Komunikacji.bialopole m  dorohusk m  dubienka m  horodlo m  kamien m  lesniowice m  wojslawice m1  zmudz m