Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Ziemi Chełmskiej"  zaprasza  na Turniej Gmin "Między Nami Sąsiadami", który odbędzie się w dniu 10 lipca 2011 r. w Ośrodku Wypoczynkowym w Starosielu. W Turnieju wezmą udziała gminy: Białopole, Dubienka, Dorohusk, Kamień, Leśniowice, Wojsławice i Żmudź. W programie m.in.: prezentacje dorobku kulturalnego gmin, konkurencje oraz zawody sportowe, występy zespołów muzycznych, a także zabawa tanecza i pokaz sztucznych ogni. 

                              turniej_gmin_1

 

     Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego zaprasza wszystkich miłośników lubelskiej kuchni do udziału w konkursie na najlepsze smaki Lubelszczyzny. Jest to wojewódzki etap inicjatywy Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego pt. "Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów", w którym wybrane zostaną najsmaczniejsze kąski kuchni tradycyjnej. Te, które przejdą wewnętrzne eliminacje, powalczą o tytuły i nagrody podczas finału w dniu 17 lipca 2011 roku w malowniczych plenerach Muzeum Wsi Lubelskiej w Lublinie. Zgłoszenia do konkursu należy składać do dnia 10 czerwca 2011 r! Szczegóły konkursu, regulamin oraz Karta Zgłoszenia tutaj 

 

      W dniu 3 czerwca 2011 roku odbyło się posiedzenie Rady Programowej  Stowarzyszenia LGD „Ziemi Chełmskiej”. Posiedzenie miało na celu ocenę wniosków, które wpłynęły do Biura LGD w odpowiedzi na I konkurs w 2011 roku w  ramach Działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju -  311” Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej” ,312 „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw”. Lista rankingowa wkrótce.

 
      Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Ziemi Chełmskiej" przypomina o zbliżającym się Posiedzeniu Rady Programowej, które odbędzie się w dniu 3 czerwca 2011 roku o godz. 15:00 w Hotelu Relax w Chełmie przy ul.11 Listopada 2.
 
         Przypominamy o zbliżajacym się finale Konkursu na "Osobowość LGD Ziemi Chełmskiej", którego przedmiotem jest wyłonienie osób działających na rzecz rozwoju społeczno-gospodarczego Ziemi Chełmskiej. Więcej informacji w zakładce KONKURSY.
 

 

kilometry-wrazen

 

Aplikacja mobilna "Malowniczy Wschód"

kafelki

Zeskanuj kod QR i pobierz aplikację

Galeria Wideo
 
fil_1
fil_2
fil_3
 
Galeria Foto
Portal interaktywny

mapka pw

GREEN VELO

green2

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj27
mod_vvisit_counterWczoraj43
mod_vvisit_counterW tym tygodniu112
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień145
mod_vvisit_counterW tym miesiącu127
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc641
mod_vvisit_counterRazem917517

belka pp

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 
na lata 2014 – 2020, działanie „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, 
Poddziałanie 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”.

Instytucja odpowiedzialna za treści zamieszczane na stronie - Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Ziemi Chełmskiej".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 
– Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Celem operacji jest sprawne wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju, w tym realizacja Planu Komunikacji.bialopole m  dorohusk m  dubienka m  horodlo m  kamien m  lesniowice m  wojslawice m1  zmudz m